LT I RU

Naudotos autodalys

Svetainė parduodama, rimtus pasiūlymus siųskite el. paštu. del@auto.lt

Naudotos autodalys

Alfa Romeo

AUDI

BMW

Chevrolet

Citroen

Chrysler

Daewoo

Fiat

FORD

Hyundai

Honda

Kia

Land-Rover

Mazda

Mercedes-Benz

Mitsubishi

Nissan

Opel

Peugeot

Pontiac

Renault

Rover

Seat

Skoda

Toyota

Volkswagen

Volvo


Naudinga informacija


Padangų žymėjimas, markiravimas

Padangų žymėjimas, markiravimas  

Visa svarbiausia informacija nuo gamintojo iki  padangų atsparumo aukštoms temperatūroms esant dideliems greičiams  pateikiama ant padangos. Visuų pirma  pasirenkant padangas, reikia vadovautis pagal matmenį.


Akumuliatorių bandymai


Akumuliatorių bandymai (Testai)

Specialistai „За рулем“ paskelbė naujausią akumuliatorių testą. Iš

viso išbandyta 24 akumuliatoriai. Po įvairių testų akumuliatoriai gavo įvertinimus.


Reklama


Patarimai


Patarimai perkantiems naudotą automobilį  

Taigi, keliatas dalykeliu kuriuos vertėtų žinoti, apžiūrint  automobilį:


Dujine iranga


Kaip taisyklingai prižiūrėti dujinę įrangą?

Kaip ir kiekvieną, taip ir dujinę įrangą, reikia periodiškai prižiūrėti. Pastebėjus, kad sumažėjo variklio galia, reikia truputi pridaryti oro sklendęŠviesų testas Autobild

Kokius žibintus rinktis: hologeninius, ksenoninius ar LED? Tikriausiai daugelis vairuotojų mano, kad brangesnių automobilių žibintai šviečia geriau.

Visu automobiliu supirkimas


Įvairių automobilių supirkimas

Superkame visų markų automobilius ardymui nuo 1975 iki 2010m., tiek iš fizinių (privačių), tiek iš juridinų asmenų (Įmonių).Mes dirbome naudotų autodalių rinkoje jau daugiau nei 10 metų, tai leidžia mums padėti rasti geriausiai Jums tinkančią dalį.

Mes galime pristatyti autodalys į Rusija (Maskva arba Kaliningrada), Baltarusija (Minska).

Ne ieškokite dalių visoje Lietuvoje, o atvažiuokite tiesiai pas mus. Mūsų svetainėje galite rasti ardomų automobilių sarsšą.

Su mumis galite susisiekti telefonu numeriais kurie išvardyti interneto svetainėje, skiltyje "Kontaktai"


Autolaužynas

 • Gausus įvairių markių naudotų autodalių pasirinkimas;
 • Naudotų auto dalių internetinė parduotuvė: naudotosautodalys.eu;

 • Pristatymas į visus Lietuvos miestus;

 • Konsultacijos ir ekspertų patarimai;


VARIKLIAI,GREIČIŲ DĖŽĖS,KURO SIURBLIAI, GENERATORIAI, STARTERIAI, KĖBULO DALYS, BAMPERIAI, KAPOTAI, DURYS, PADANGOS, RATLANKIAI...

Engine, gearbox, fuel pump, alternator, starter, auto body parts, bumpers, hoods, doors, tires, wheel rims ...

Naudotos automobilių dalys ir Autosupirkimas, Klaipeda, Prekės pristatomos visoje Lietuvoje ir už jos ribų!

Tel. 370 609 93008

El. paštas: del@auto.lt


 • Naudotų autodalių pardavimas

 • Didmeninė prekyba

 • Pristatymas

 • Naudoti varikliai

Perkant naudotas autodalys iš mūsų, jūs gaunate originalius autodalys jūsų automobilių. Mūsų pardavėjai visada galės rekomenduoti būtent tą dalį iš didelio naudotų autodalių pasirinkimo, kurios būklę ir kainą tiktų jums labiausiai. Pas mus jūs galite rasti naudotus autodalys Audi, Alfa Romeo, BMW, Mazda, Mercedes Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Rover, Seat, Citroen, Fiat, Ford, Volkswagen, Volvo ir mikroautobusams.  Kreipdamiesi į mūsų, jūs gausite daugiau informacijos apie jus dominančius dalys. Taip pat jūs galite mums  parašyti užklausą  elektroniniu paštu, mūsų specialistai operatyviai atsakys jums.


Šis bendradarbiavimas apima įsigijimą neatskirų autodalių,  o autodalių rinkinius arba didelius kiekius įvairių dalių. Tai puiki galimybė realizuoti save  kaip jauną verslininką naudotų autodetalių  ir automobilių versle, arba praplėsti rimtam autodalių verslo žaidėjui. Didmenininkai pirkdami pas mus optimaliomis sąlygomis, gauną galimybę  autodalių realizacijai geriausiomis kainomis. Kiekvieną savaitę mūsų specialistai peržiūrą daugiau nei 3000 aukcionų ir privačių automobilių pardavėjų pasiūlymų, pasirenkant mūsų klientams tik geriausius automobilius taupydami jūsų laiką ir pinigus. Pas mus tikrai tikrai individualus požiūris į kiekvieną mūsų klientą.

Perkant pas mus variklį arba kita bet kokia didelį dalį kurios kaina viršija 2000Lt.  jus gaunate nemokamą pristatymą Klaipėdoje. Detales pristatome visoje Lietuvoje. Mes visada rasime, kaip  jums padėti su naudotu dalių pristatymų, ir patarsime kaip patogiau ir greičiau jos atsiimti. Pristatymo sąlygas jūs galite sužinoti pas pardavėją. Mes galime pristatyti naudotos autodalys  į RF Kaliningrado sritį, Maskvą, Baltarusiją, organizuojame pristatymą  į Kazahstaną. Turime galimybę pakrauti furą arba vagoną. Teikiam užmuitinimo paslaugas.

Mes suprantame, kad klientas, perkantis naudotą variklį patiria daug abejonių , todėl mes stengiamės parduodant naudotą variklį kiek galima daugiau sumažinti  pirkėjo riziką, susijusiąs su tokio pirkimų.

Svetainėje yra daugiau nei 200 naudotų variklių, jūs galėsite pasirinkti būtent tokį variklį kuris tinka jūsų automobiliui. Perkant naudotą variklį jūs galite rąsti mūsų svetainėje dirbančio variklio iki demontavimo. Visi varikliai tikrinami, pas musi jus visada galite gauti nemokamą konsultaciją iš patyrusių specialistų, kurie specializuojasi naudotų variklių pardavimų, taip taip pat galėtume patarti, kokį autoservisą pasirinkti variklio keitimui.


Kodėl verta pirkti naudotos automobilių dalys?Naudotų Automobilinių variklių supirkimas

1 . Kaina


Prieinama kaina - tai yra viena iš labiausiai akivaizdžių naudotų autodalių privalumų, nes pirkti naujus atsarginės dalys pas oficialaus importuotojo, deja, gali sau leisti ne kiekvienas automobilio savininkas.

Žinoma, dar yra galimybę sutaupyti ir nusipirkti vietoj licencijuotu daliu, reikalingos detalės analogą, bet čia verta pasvarstyti - ar verta? Ypač jei jūsų automobilis yra, tarkim, 1990m., tada tokia alternatyva gali ir nebūti. Asmeniškai patikrinti naudotų dalių kainų adekvatumą, galite paskambinę mums.


2. Kokybė


Pasirinkę naudotos dalys, automobilio savininkas gauna kokybę, kuri yra patvirtinta gamintojo garantija. Kaip rodo praktika, naudotos kokybiškos, originalios autodalys tarnaus jums nepalyginamai ilgiau negu kinietiškos arba taivaniškos prastos kokybės naujos autodalys. Be to, visoms mūsų dalyms atliekama diagnostika ir parduodama tik po mūsų specialistų patikros.


3. AutentiškumasOriginalus daiktas visada 100 procentų atitinka privalomoms saugumo reikalavimams, gamintojas garantuoja dėl produkto autentiškumo. Naujos Kinijoje pagamintos dalys dažnai neatitinka net gamykliniai specifikacijai. Pavyzdžiui, jūsų pirkto kapoto matmenys gali skirtis nuo gamyklinio. Pirkdami naudotos autodalys, jūs visada galite būti tikri, kad jis tikrai tinka jūsų automobilio modeliui. Originali dalis visada lengvai patenka į vietą, nesukeliant nereikalingų nepatogumų. Jūs gausite l būtent ta dalį kurį iš pradžių buvo sukonstruotą būtent jūsų transporto priemonei ir antra ji buvo surinkta ir veikia tvarkingai.


4. Pasirinkimas


Naujų dalių asortimentas, be abejo, puikus, tačiau iš esmės didelis pasirinkimas tik smulkių detalių. Nusipirkti, pavyzdžiui, naujas duris automobiliui iš sandėlio yra beveik neįmanoma. Tokias detales paprastai atvežamos pagal užsakymą ir geriausiai pristatymo laikas matuojamas dienomis o gali užtrunka keletą savaičių. Įsigijimas naudotų detalių gali sutaupyti jums laiką ir jėgas.5. Saugumas


Visos stambios detalės tikrinamos. Mes neparduodame sugedusius ar suremontuotų dalių. Dauguma mūsų ardančiu mašinų atvežtos iš Europos šalių, kur savininkai dažniau keičia savo automobilius. Todėl, visos detalės yra geros būklės ir galės ilgai funkcionuoti jūsų transporto priemonei. Laiku aptarnaujami autodalys lieka geram stovyje, jų resursas dar nėra išnaudotas. O kai kurios optikos ir kėbulo dalys dažnai atrodo kaip naujas.


6. Garantija.


Daugelis žmonių mano, kad garantija galima gauti tik naujoms prekėms, bet tai nėra tiesa. Visos naudotos dalys, parduodamos mūsų parduotuvėje duodama garantija pagal dabartines prekybos taisykles. Mes nustatome terminą, per kurį galite grąžinti naudotos automobilių dalys pirktas mūsų parduotuvėje, visada stengiamės patenkinti mūsų klientus, mes vertiname sąžiningumą ir sukurtą patikima kompanijos įvaizdį .7. Racionalumas ir ekologiškumas


Šiandien naudotų auto dalių lengviesiems automobiliams supirkimas plačiai praktikuojamas visame pasaulyje, nes tai yra praktiška ir racionalu. Be to, pakartotinio naudojimo dalys žymiai sumažina poveikį aplinkai, o tai reiškia naudotu auto dalių pirkimas ekologiškai pateisinamas.

Remonto atvejais naudotu autodalių keitimas tampa vis populiaresnis, daugeliuose užsienio įmaniuose. Naudotos automobilių dalys – tai geroms detalėms antras gyvenimas.
Startavo nauja elektroninė autodalių parduotuvė !!!


Naudotos autodalysArdomi automobiliai • Paieška pagal raktažodį • Automobilių naudotos dalys

  Autolaužynas

  Naudotų automobilių detalių parduotuvė

  Šrotas

  Automobilių sąvartynas

  Laužynas

  Autosąvartynas

  Naudotos detalės

  Automobiliai dalimis

  Naudotų automobilių detalės

  Naudotos automobilių dalys

  Auto sąvartynai

  Automobilių ardymas

  Autodalimis

  Dėvėtos automobilių dalys

  Autodetalėmis  Perkame  SUDAUŽYTUS, SUGEDUSIUS, SENUS AUTOMOBILUS

  AUTOMOBILIŲ SUPIRKIMAS, naudotos automobilių dalys, sąvartynas, automobilių sąvartynas, laužynas, automobilių laužynas, Perdirbimui superkame senus automobilius, prekyba naudotomis automobilių dalimis, senų automobilių supirkimas, automobilių ardymas, VISŲ MARKIŲ AUTOMOBILIŲ SUPIRKIMAS nevažiuojančių automobilių supirkimas, naudotos kėbulo dalys, naudotos važiuoklės dalys Naudotos automobilių dalys, autolaužynai, autodalys, savartynų sąrašas,  Autolaužynas, šrotas.


  Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas  Vestuviu katalogas width=

  Balti balandziai vestuvems=

  Svadebnij fotograf width=

  Pajuriofoto width=